Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost - Mudr Barbora Dudová

COVID

V každém emailu  uveďte jméno dítěte + rok narození nebo rodné číslo.

V případě pozitivity  Ag test, je nutné dítě izolovat a vyšetřit PCR test,  pokud je  pozitivní izolace trvá 7 dní za předpokladu, že poslední 2 dny  je dítě  bez jakýchkoli příznaků. Následujících 5 dní může chodit do školy , školky ale s respirátorem. Pokud po 7 ti dnech izolace trvají příznaky, izolace se prodlužuje. Kontrolní PCR na konci izolace se nedělá.

Pokud je jeden člen rodiny nebo jiný rizikový kontakt PCR pozitivní, zůstávají všichni členové rodiny a jeho rizikové kontakty ( bez ohledu na očkování proti Covidu) v karanténě po dobu 7ti dnů. Pokud rozvinou nějaké příznaky ( bolest hlavy,  rýma, kašel, horečka, zvracení, průjem) musejí se otestovat PCR testem – ideálně nejdříve 3.den obtíží ( dříve může být test negativní). 

O pozitivním testu Vašeho dítěte mě informujte emailem s údajem o tom, kdy bylo dítě testováno a jestli má klinické příznaky. Pokud  by se  prodlužovala izolace, znovu mě informujte emailem.

Volejte jen v případě závažného průběhu, vysoké horečky a minimálního příjmu tekutin, dušnosti či apatie. Pokud se Vám nepodaří s námi spojit ,  konzultujte stav na pohotovosti VFN, FNM, FN Královské Vinohrady, FN Bulovka

OČR vystavujeme, napište mi emailem, od kdy potřebujete OČR,  formulář  si vyzvednete až s ukončením OČR.

Děkuji za spolupráci

Updated: March 2, 2022 — 3:27 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2022 Frontier Theme